Велика БРИТАНИЈА Приклучокот Digital Напон Моќ Аналитичар Следи Тестер Wattmeter Моќ Енергија Метар Автоматско Kwh Прекинувач 0-9999cost

Велика БРИТАНИЈА Приклучокот Digital Напон Моќ Аналитичар Следи Тестер Wattmeter Моќ Енергија Метар Автоматско

DEN 642.72
 

Тековен
Количина на стоки

Нема спор,Среќен Шопинг!!!.
Велика БРИТАНИЈА Приклучокот Digital Напон Моќ Аналитичар Следи Тестер Wattmeter Моќ Енергија Метар Автоматско Kwh Прекинувач 0-9999cost
Карактеристики :
Голем LCD дисплеј
Кумулативни Kilowatt-Часовен Мониторинг
Фактор на моќност
Прогноза На Вашите Трошоци
Пресметува на електрична енергија трошоци
Прикажува volts, засилувачи и wattage во рок од 3% точност
Технички Спецификации :
Оперативен напон : 230 V AC
Фреквенција се прикаже : 50 Hz
Широк напон спектар : 230 V 250 V
Оперативен струја : max 10 A
Мерењето се прикаже спектар : 0 вториот9999days
Wattage екранот (w) : 0 W 2900 W
Напон на екранот (засилувачи) : 0.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете. Време/Current/Фактор На Моќ Се Прикаже;
5.Некои производи' прирачници, возачи, софтвери достапни само со симнување или праќање по е-пошта .000 На
Фреквенција се прикаже : 0 Hz-9999 Hz
Минимална wattage се прикаже спектар : 0.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .shtml (неколку дена по пакети испратени надвор). Време/Максималната Моќност Дисплеј;
7.
Таа ужива 8 display modes како што е подолу :
1.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена .
Песната тука : www.0 W-9999 W
Цена се прикаже спектар : 0. Време/Напон/Фреквенција Се Прикаже;
4.
За Повратни Информации
1.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Стандардните батерии, течни и други забранети делови обично се отстранат пред превозот. Време/Цена Се Прикаже;
8. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот.
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ
1x енергија метар со надворешниот кутија
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1. Време/Вати/Цена Се Прикаже;
2. Време/Кумулативни електрични количина се Прикаже;
3. Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
се задоволни со нашите производи и услуги.00€9999€
Наша Моќ Метар Buster е следење и тестирање инструмент кој ја детерминира потрошувачката на енергија на поврзан уред и цената на електричната енергија се троши.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Велика БРИТАНИЈА енергија метар
Бренд Име:
Виктор
Напојување:
AC
Номинална Напон:
220v
Температурата На Работа:
0-85C
Фаза:
еден фаза
Димензии:
17*9*8CM
Излезниот Напон:
230V---- 250V
Дисплеј Тип:
Дигитални Само
DIY Материјали:
Електрични
Макс Оперативни Тековната:
19НА & Под
Мерење На Енергетскиот Опсег:
0W---- 2900W
Точноста Класа:
A

Најдобри понуди