TOPSPORTS 2017 Жените И Мажите PC Велосипедизам Очила очила за сонце Отворено Спорт велосипед Eyewear Висок Квалитет на велосипед Очила за голф

TOPSPORTS 2017 Жените И Мажите PC Велосипедизам Очила очила за сонце Отворено Спорт велосипед Eyewear Висок

DEN 707.00
DEN 1009.92
 

Тековен
Количина на стоки

Предмети се испраќаат форма Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта ; стигнат до најголемиот број на земји во рок од 20-39 работни дена(Посебен случај : 40-60 дена за да стигне до дестинацијата , вклучувајќи ги на посебен случај : празници , политика на вредноста , оддалечените области и др.
Бидете внимателни
>>За Хроматските Аберации
Нашата продавница е 100% вистински слики , поради лични разбирање на различни бои и различни прилагодувања на екранот ќе се појави мала боја е нормален феномен, ве молиме примил стоката ќе преовладува , ви благодариме за вашето разбирање. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. На примање содржини , ние ќе рефундирање на дека веднаш.Добредојдовте да побарате од нас повеќе.Ние ќе ви цитирам големиот трговија на големо цена. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги , ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Рамка Боја : Сјајно црвено црни, Светла црно бела Леќа Боја : PC Сива Поларизирана Опис : PC големо Влијание Сива Леќа, Анти-Нула, UV400.
>>За Превозот ве Молиме внимателно потполнете ја вашата АДРЕСА кога ќе закажете пред , за да се осигура дека ќе може успешно да ја прими стоката.
>>Повратни информации го одржуваме високи стандарди на квалитет и нашата цел е да се продолжат со 100% на клиентите задоволство. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Така што можеме да направиме подобра и подобра работа. Откако вашата уплата е успешна, ние ќе ја испорача производи за да можете во рок од 7 дена.
>>Повеќе Услуги
Ние прифаќаме големо трговија на големо,ако имате потреба добредојдовте mail нас.)
>>Врати & Наплата Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 ден на добивате нив , за било која причина. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.И сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 ден.
Сакате да имате среќен шопинг! Ви благодарам многу!!!. Пакување Содржина : 1 x очила за сонце, 1 x Исклучителна Очила Случај, 1 x Преносни Очила Торба, 1 x Ткаенина за Чистење, 1 x Тест Картичка, 1 x Прашка.

Други карактеристики

Тип На Објект:
eyewear
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Број На Модел На:
170
Рамка Материјал:
Ацетат
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
4.0 cm
Леќа Ширина:
6.2 cm
Оптички Леќи Атрибут:
Поларизирани Очила
Бренд Име:
TOPSPORTS
рамка боја:
Повеќе
Леќи во боја :
PC
Рамка Материјал:
Поликарбонат
Рамка боја :
Црна / Црвена
Стил:
Моден велосипедизам очила
Функција :
UV400, УВА UVB, Поларизирана, големо Влијание, Анти-нула
За публиката:
И мажите и жените / Возрасни
Гаранција:
една година
Сертификат:
CE, ФДУ, ANSI
време на испорака:
1-3 дена

Најдобри понуди