Караоке paging (пејџер) систем со келнерот употреба види Y-650 и соба бел копчето К-O1 водоотпорен

Караоке paging (пејџер) систем со келнерот употреба види Y-650 и соба бел копчето К-O1 водоотпорен

DEN 6048.00
 

Тековен
Количина на стоки

Го поздравуваме вашиот ОЕМ.00 /парче
Безжична Редот Систем за кафе, продавница, ресторан за брза храна со 1 предавател и 20 увеселителен парк пејџери превозот free US$ 417. Боја : Бело-Црно, Бело-Црвено, Бело-Сино, Бело-Жолта; Бело-Зелена
Технички Параметар :
Работен напон : DC 12 V
Работат на струјата : ≤35m A
Фреквенција : 433.
2)Едноставен, но елегантен,вредност за пари.
Караоке paging (пејџер) систем со келнерот употреба види Y-650 и соба бел копчето К-O1 водоотпорен
1pcs Види Зглоб Пејџер Приемник Y-650; може да се покаже времето и различен тип на услуга
5pcs Повик Копчето К-O1-White Red
Спецификација на Зглоб Види Пејџер Приемник Y-650
1.
·Копчиња број може да се дефинира од страна на Екранот Поставување,го копчето може да фиксни или залепите на ѕидот или на маса.92 MHz
Димензија : 65*44*19mm
Спецификација на повик Копче К-O1
1.00 /парче
Ресторан Табела Повик Систем со 22pcs 433. 1-копче копче : ПОВИК
5.00 /set
Ресторан редот paging (пејџер) систем на клиентите serivce повикувајќи 1 предавателот К-999 со 1 екранот К-403 бесплатен превозот САД$ 215. покаже currect време кога е на стенд-бај.Екранот и Сигнал Подобрувач се управувани од страна на 100-240 V напојување,и други додатоци 3 AAA батерија управувана. и копчето е водоотпорен.
·Некои копчиња на било кој јазик и логото е прифатливо .7 V (Li-ion батерија)
Работат на струјата :
Осетливост : 85d B
Фреквенција : 433. Работиме со нашите примачот да се комбинира wireless повикувајќи систем
3.
3)Подобрување на клиентите благодарност за вашата услуга. Па тоа е многу лесно да се користи за да се подобри услуги и ефикасност.00 /set
До 2015 најновите Ресторан Повикувајќи Систем со 25 безжична повик копчиња и 1 број екранот, превозот free US$ 414. Батеријата е батерија
Технички параметри :
Работен напон : 3.
Компонента :
Примачот : Dot matrix LED екран,LED екран,зглобовите пејџер(се избере)
Далечински contoller(изборен)
Батон : 1-копче копче,2-копче копче,3-копче копче,4-копче копче(изберете еден или повеќе)
Копчето стојат(изборен)
Мени носител(изборен)
Пејџер : Алфанумеричка
Сигнал подобрувач : изборен
Решение :
1)Револуционерен производ за зголемување на персоналот ефикасноста,намалување на трошоците за работна сила.

Други карактеристики

Број На Модел На:
Y-650+O1-WR
Бренд Име:
Ycall
копчето боја:
Бело-Црвена
Фреквенција:
433.92 MHZ
Десктоп:
Yes
Опсег:
100 во отворен простор
сертификација:
CE
1-копче:
Повик
Копчето големина:
60*60*22mm
Име:
Караоке paging (пејџер) систем
Примена:
Ресторан, кафе, чај куќа, Бар, кафуле, Паб, Спа
Види тип:
Батерија

Најдобри понуди