Познатиот Бренд За Накит Валентин Ден Дами Висока Моден Дизајнер Ретро Црно Шупливи Цвет Капка Обетки

Познатиот Бренд За Накит Валентин Ден Дами Висока Моден Дизајнер Ретро Црно Шупливи Цвет Капка Обетки

DEN 151.00
DEN 167.52
 

Тековен
Количина на стоки


На овој производ, бидејќи снимањето агол , така доведе до различно потекло од различни бои.
Ве молиме погледнете ја Фото детали вовед
Познатиот Бренд за Накит Валентин Ден Дами Висока Моден Дизајнер Ретро Црно Шупливи Цвет Капка Обетки е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.
Функција :
* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни
* Синџирот е доволно силна да се носат
* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе
* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие
* Носете го со себе за подарок
Детали Фотографии : Познатиот Бренд За Накит Валентин Ден Дами Висока Моден Дизајнер Ретро Црно Шупливи Цвет Капка Обетки
Име На Производ : Познатиот Бренд За Накит Валентин Ден Дами Висока Моден Дизајнер Ретро Црно Шупливи Цвет Капка Обетки Главен Материјал :
Зависи од дизајни,
челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.
И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,
природата камен и така натаму. Накит Стил :
Обетки Предмет Бр. : ed00863 Потекло Место Qingdao Време на Испорака :
Во 10 дена за мали цел која ја имаме на залиха
за 30days. за ОЕМ Волумен цел

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Црна
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Акрилик
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
ed00863
Бренд Име:
uer
Тип На Објект:
Ретро Црно Шупливи Цвет
Животната средина:
Nickle, олово, кадмиум слободни
време на испорака:
Во 7 дена
Pendant Големина:
8*4m
Тежина:
37g
боја:
како Слика
Употреба:
Подароци, Партија, Годишнина,Свадба, Ангажман
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Пол:
Жени,Девојки,Unsex
ОЕМ:
ok

Најдобри понуди