30ML матирано стакло ,dropper стаклено шише со црна јака

30ML матирано стакло ,dropper стаклено шише со црна јака

DEN 1388.64
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : DRGB-30-1
материјал : СТАКЛО
големина : 30 ML
Висина на Телото : 9 CM
Дијаметар на Дното : 3,1 CM
Дијаметар на надворешно-уста : 1.7 CM
Дијаметар на внатрешно-уста : 1.2 СМ
Целата висина : 11.8 CM

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ML
Број На Модел На:
DRGB-30
боја:
како Слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
30ML
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди