бесплатен превозот водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа 2.5 mpa/25kg

бесплатен превозот водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична

DEN 3010.00
DEN 3168.00
 

Тековен
Количина на стоки


бесплатен превозот
Водоводџија алатки прирачник притисок тест пумпа за Вода притисок тестирање хидраулична пумпа 2.5 mpa/25kg
оваа пумпа е средни
G1/2 женски конектор како подарок за вас.
САД$ 29.90 $29.90 US$ 65.55 $69.00 US$ 69.00 $69.00 US$ 78.00 $78.00 US$ 64.60 $68.00 US$ 26.00 $26.00 US$ 28.00 $28.00 US$ 139.00 $139.00 US$ 115.20 $128.00 US$ 66.00 $66.00 US$ 63.65 $67.00 US$ 27.00 $27.00

Други карактеристики

Структура:
Клипот Пумпа
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Употреба:
Вода
Теорија:
Вакуум Пумпа
Број На Модел На:
Ј-021
Бренд Име:
JIANHUA
моќност:
рака движење
Примена:
цевка работа
Гориво:
не

Најдобри понуди