Imixlot 100 Компјутери/Пакет Божиќ Дедо Мечка Колачиња Само Пластични Колачиња, Бонбони Чанти Подароци Партија Декорација Дома Материјали

Imixlot 100 Компјутери/Пакет Божиќ Дедо Мечка Колачиња Само Пластични Колачиња, Бонбони Чанти Подароци Партија

DEN 214.00
DEN 264.48
 

Тековен
Количина на стоки

Ние брод предмети во рок од 3 дена по приемот на системот за исплата потврда;
3.80%
50%
Целосна Наплата
Европа
Пристигнуваат го оценувате
2%
15.
Подолу е стандард превозот време резиме, Канада се повеќе време да пристигне, обично од 30 дена повеќе.Ние ќе брод од Кина пост за вредност под $200 и тоа трае околу 15-45 дена пристигнат, Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен повеќе дена до 40-60 дена. Ако јас цел тоа, кога ќе брод мојата нарачка?
Ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 48 часа (време на работниот ден).
Превозот
1. Ако се чувствувам како ние се кратки и позитивни повратни информации и 5 ѕвездички,pls ни даде шанса и да не контактирате за да ги искажуваат незадоволство, ние ќе го реши проблемот за вас.
Добредојдовте во мојата продавница Ставка Опис 100% Сосема нов и висок квалитет.00%
Целосна Наплата
Услови за продажба
Повратна информација за Вашето задоволство и позитивни повратни информации е нашата извршување. Ако има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Се врати превозот треба да се плати од страна на купувачот.
Стандард Време На Испорака За Резиме На
Земја
Бизнис дена
10-14
15-21
22-29
30-35
36-45
45+
САД
Пристигнуваат го оценувате
12%
60. Ве молиме да направите исплата во рок од 24 часа. ВИ БЛАГОДАРИМЕ!
Q & A 1.
Слика шоу
Плаќање 1. Сите фотографии се turely shooted од себе, но бојата може да биде различна, поради разликата на monitor settings. Ако не ви се допаѓа предмети, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по ред се примени, доколку предмети во вашиот поседување над 4 дена, се смета дека се користи и ние не ќе ја прашање ќе враќање на парите или замена.Ние брод на светот.90%
Целосна Наплата
Други
Пристигнуваат го оценувате
2%
10%
23%
50%
13.Се врати во рок од 7 дена; 3. Контактирате за ако имате било какви прашања кога ќе се плати. Ако сте незадоволни со предметот или објектот пристигна во скршен,pls контактирајте не веднаш за делумна реконструкција или повторно да ја прати на условите подолу : 1.
Тип : Подарок Торба
Боја : Како Pciture Шоу
Големина : 10*15+3cm Пакетот Вклучува : 100 Компјутери Нема Мало Кутија, Спакувани Безбедност во Меур Торба.

Други карактеристики

Повод:
Денот на мајката,Роденден,Матура,Свадба,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ
Шема:
цртан слика
Материјал:
ПВЦ
Број На Модел На:
XL
Број на Компјутери:
100pcs
Тип:
Настан & Партија Материјали
Тип На Објект:
Божиќ Декорација Материјали
Место на Потекло:
Жеџијанг,Кина (Копно)
боја:
6 бои
Употреба:
Бонбони Чанти
Клучни зборови:
Cookies За Пакување Торба
Големина:
10*15cm
жешка:
подарок торба
Тренд:
подарок торбичка
Копчиња:
Партија Подароци Накит Торба

Најдобри понуди