Добар Квалитет Pendant Ѓердани Мажите Накит Сребро Сина Нерѓосувачки Челик Крстот Pendant Слободни Ѓердан Синџир Изјава Накит

Добар Квалитет Pendant Ѓердани Мажите Накит Сребро Сина Нерѓосувачки Челик Крстот Pendant Слободни Ѓердан Синџир

DEN 372.00
DEN 465.12
 

Тековен
Количина на стоки


Ако купите 20 компјутери Предмети , ние може да испрати хривнија како подарок до вас.
Добар Квалитет Pendant Ѓердани Мажите Накит Сребро Сина Нерѓосувачки Челик Крстот Pendant Слободни Ѓердан Синџир JEW01222 BL
Бесплатен Превозот 2014 Мода Накит Исцелување 316 L Магнетни не 'Рѓосувачки Челик Хривнија За Мажи Или Жени Со ЕЛА 8.5" OSB-086 SG

Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
црна, златна, сина, сребрена
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Обликотшема:
Крстот
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
JEW01222 фунта-сребро-накит
Бренд Име:
Rainso
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
pendant накит
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Моден
Парична казна или Моден:
Моден мажите ѓердан
Pendant тип:
крстот pendant ѓердан
Пол:
Жена,Девојки,Мажите,Децата,
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Главната боја:
Сина,Црна,Сребрена,Златна
Долго или Ѓердан:
долг ѓердан
Стил:
тренди,мода
Состојба:
Бренд Нови
Должина:
60-70 cm

Најдобри понуди