10Pcs тибетската сребрен тон 2sided 26mm круг се вртат дизајн шарм H0820

10Pcs тибетската сребрен тон 2sided 26mm круг се вртат дизајн шарм H0820

DEN 345.12
 

Тековен
Количина на стоки

ГОЛЕМИНА на(Приближно) : 26mm дупка 3мм,дебели : 1.4 mm Материјал : Цинк Легура Метали(олово слободни) Состојба : Нова
Конверзија : 25.4 mm=1 инч
Материјал : цинк легура метали (олово бесплатно)
Ве молиме не понуда, ако не ги прифати нашите превозот политика и плаќање политика, ви благодариме.
* Сликата е зголемена за да се покаже детали види опис за вистинската големина.
* Ние автоматски ќе остави позитивни повратни информации по добиено позитивни повратни информации од вас.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Цинк Легура
Место на Потекло:
Кина (Копно)

Најдобри понуди