100 Мешана Боја 22X8mm Овална Дрво Монистра~Дрвени

100 Мешана Боја 22X8mm Овална Дрво Монистра~Дрвени

DEN 168.00
DEN 191.52
 

Тековен
Количина на стоки


100 Мешана Боја 22 X8mm Овална Дрво Монистра~Дрвени
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. wb04-1
КОЛИЧИНА за овој оглас : 100 компјутери
Состојба : Нова
Боја : Мешана боја
Големина : прибл. 22 X8mm
Материјал : дрвени Бои на она што ќе добиете може да бидат различни од фотографијата. боите не се толку мешани како фото

Други карактеристики

Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Монистра
Материјал:
Дрво
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Бренд Име:
finding4show

Најдобри понуди