година Нови топла продажба на големо прилагодливи бебе жирафа прстен, бебе жирафа мода Накит,прстени за жени,мажи,прстен, подарок

година Нови топла продажба на големо прилагодливи бебе жирафа прстен, бебе жирафа мода Накит,прстени за

DEN 524.00
DEN 805.92
 

Тековен
Количина на стоки


Почитувани Купувачи ако во Многу производи во различни бои, ве молиме, со цел забелешка,ви Благодарам muck.
* Откако ќе ги носи, уникатен и симпатична прстен докажува колку сте модерни.
Оваа симпатична бебе жирафа прстен обвива околу и прегратки прстот , прилагодливи бенд се движи во големина од 4 до 9
добредојдовте на нашата продавница!~
1.-
> $200, со бесплатен превозот со ЕМС или DHL
2.-
ако сакате трговија на големо ,ве молиме контактирајте со нас за да ја проверите трговија на големо цена.контактирајте со нас со trademanager,e-mail,порака.
3.-
ако сакате мешавина боја или големина ,само оставете вести во вашата нарачка забелешка!!!!!!!! : )
Висок Квалитет ,Фабрика Цена!
Промет на големо со светот!
pls се провери мојата продавница веб-страница :
http : //www.aliexpress.com/store/1747074

Други карактеристики

Прстен Големина:
Променливи во големина
Метална боја:
Злато-боја, Позлатен Сребрен, Антички Злато Позлатен, Антички Сребрен Позлатен
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Прстени
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Стил:
Класичен
Пол:
Унисекс
Поставување Тип:
Тензија Планината
Материјал:
Метал
Повод:
Партија
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Животните
Број На Модел На:
прстени накит
is_customized:
Yes
Земја на потекло:
(yiwu град)Кина копното
превозот:
Бесплатен превозот
квалитет:
Висок
Превозот начин:
Fedx/Dhl/Кина пост ер/Ems

Најдобри понуди