RMM Мода очила за сонце со UV400 Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало oculos de sol

RMM Мода очила за сонце со UV400 Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало oculos

DEN 518.40
 

Тековен
Количина на стоки


RMM Мода очила за сонце со UV400 Жените бренд дизајнер метал Рефлексивни Сонце Очила Мажите Огледало oculos de sol ① Рамка Висина : 56mm ② Носот Подлога Ширина : 19mm ③ Рамка Должина : 58mm ④ Храмот Должина : 152mm ⑤ Рамка Ширина : 139mm

Други карактеристики

Eyewear Тип:
Очила за сонце
Тип На Објект:
eyewear
Бренд Име:
RMM
Одделот За Името:
Возрасни
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Леќа Висина:
56mm
Пол:
Мажи
Рамка Материјал:
Бакар
Стил:
очила
Број На Модел На:
TU004
Оптички Леќи Атрибут:
UV400
Леќа Ширина:
58mm
G:
U

Најдобри понуди