100PCS Автомобил прагот Клип За Dodge дакота За Durango За Џип Слобода Автомобилската Авто Пластични Клипови Пластични Fastener За Автомобил

100PCS Автомобил прагот Клип За Dodge дакота За Durango За Џип Слобода Автомобилската Авто Пластични Клипови

DEN 578.00
DEN 791.52
 

Тековен
Количина на стоки


Бесплатен Превозот 100 PCS Автомобил прагот Клип За Dodge дакота За Durango За Џип Слобода Автомобилската Авто Пластични Клипови Пластични Fastener За Автомобил
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Други карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Бренд Име:
shhworldsea
Име На Модел:
8270
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Тежина:
0.1kg
is_customized:
Yes

Најдобри понуди