Бесплатен Превозот Акрилик Невестата И Младоженецот Свадба Торта Topper/свадба Торта Застане/свадба Декорација/торта Декорирање Материјали

Бесплатен Превозот Акрилик Невестата И Младоженецот Свадба Торта Topper/свадба Торта Застане/свадба Декорација/торта

DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Теми Класичен Тема Повод Годишнината, Свадба Категорија Торта Topper Материјали Акрилна Боја Црна Персонализација Не-Персоналните Прибл. Големина 10.4*17.4*0.2 cm Нето Тежина 0.05 кг Испорака Тежина 0.10 кг Пакување OPP Двете страни се спротивстави на филмот.Ве молиме поместете тоа пред да го користите.

Други карактеристики

Повод:
Свадба
Материјал:
Акрилик
Шема:
Никој
Бренд Име:
Qianxiaozhen
Број На Модел На:
Caketopper017
Настан & Партија Ставка Type:
Торта Додаток
Теми:
Класичен Тема
Повод:
Годишнина, Свадба
категорија:
Торта Topper
боја:
Црна
Персонализација:
Не-персоналните
Прибл. Големина:
10.4*17.4*0.2 cm
Нето тежина:
0.05 КГ
Испорака Тежина:
0.10 kg
Пакување:
opp

Најдобри понуди