WorkCentre-5735/5740/5745/5755/5765/5755/5790/5845/5855/5865/5875/5890 тонер чип за Xerox WC 5735 ресетирате чип

WorkCentre-5735/5740/5745/5755/5765/5755/5790/5845/5855/5865/5875/5890 тонер чип за Xerox WC 5735 ресетирате

DEN 2880.00
 

Тековен
Количина на стоки


Трансакцијата термини :
Начин на плаќање :
Начин на плаќање : со Кредитна Картичка,Било Банкарски Трансфер,ЗАЧУВАМ, T/T, Western Union,Money Gram
Ние ќе брод вашата нарачка од 3 работни дена по приемот на вашата исплата. Или тоа нема да работи.
Work Centre-5735/5740/5745/5755/5765/5755/5790/5845/5855/5865/5875/5890 тонер чип за Xerox WC 5735 ресетирате чип
Производи спецификација :
Тонер Кертриџ Код :
109 R00773/ 109 R00752 Боја : Црна Функција : Нови Компатибилни Користат за печатач модел : Компатибилни Чип за Xerox Copy Centre-232/238/245/255, Work Centre-238/245/255/5135/5150/5632/5638/5645/5655/5735/5740/ 5745/5755/5845/5855/5865/5875/5890, Work Centre-Pro232/Pro238/Pro245/Pro255 N. АМЕРИКА Fuser Module Страница Принос :
# Гаранција : понуда на 1 : 1 за замена на Неисправни : Помалку од 0.1% начин на Плаќање :
Т/T,Western Union Пакување :
Статички торба или зависи од вашето барање
Answer : ___________________________ Note : има два вида на кертриџ број. Тоа е експерт главно во тонер кертриџ преброим чипови, повеќе од 1000 модели, компатибилни со повеќе од 20 печатач брендови. Ние секогаш се почитува принципот"квалитетот на прво место, прв клиент".Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Се надевам дека ќе може да се разбере.
Превозот термини :
1.
И нашите неисправни стапка е помалку од 0.,Ltd, која е основана во 2002 година има млад и енергичен тим.
Нашите главни производи :
Компатибилен за Dell Компатибилен за Epson Компатибилен за HP Компатибилен за Utax Компатибилен за Lexmark Компатибилен за Xerox Компатибилен за Samsung Компатибилен за Остри Компатибилен за Ricoh Компатибилен за IBM Компатибилен за Canon Компатибилен за OKI Компатибилен for NEC Компатибилен за Брат Компатибилен за Леново Компатибилен за Teco Компатибилен за Phili - pps Компатибилен за Sagem Компатибилен за Kyocera Компатибилен за Minolta Компатибилен за Toshiba Компатибилен за Картонче Компатибилен за Fonder Компатибилен за КАНЦЕЛАРИЈА
Забелешка : Ако други чипови можете исто така ќе треба, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене или ме остави порака. Благодарам многу!
Ако ви треба добра итно, ве молиме обидете се да се избере Меѓународни патишта ( DHL, Fedex, UPS-от, EMS, ТНТ), кој трае околу 5-8 дена.
Гаранција :
Порекнување на гаранција :
Имаме доволно резерви за оние заеднички чип модели .

Други карактеристики

боја:
BK
Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Ласерски Печатач
Структура:
Тонер Кертриџ
Број На Модел На:
WorkCentre-5735/5740/5745/5755/5765/5755/5790/5845/5855/5865
Компатибилен Бренд:
за Xerox
is_customized:
Yes
Модел На Печатач:
WorkCentre-5735/5740/5745/5755/5765/5755/5790/5845/5855/5865
Кертриџ кодот:
109R00773/ 109R00752
Принос страница:
#
време на испорака:
1-3 дена по добивањето на уплатата

Најдобри понуди