LAURASHOW Деца, Момчиња и Девојки Хип Хоп Капа Вистинско Крзно Топката Пом Poms Плетени од Волна Beanie Шапка Топло Зима

LAURASHOW Деца, Момчиња и Девојки Хип Хоп Капа Вистинско Крзно Топката Пом Poms Плетени од Волна Beanie Шапка

DEN 560.00
DEN 932.64
 

Тековен
Количина на стоки


LAURASHOW Деца, Момчиња и Девојки Хип Хоп Капа Вистинско Крзно Топката Пом Poms Плетени од Волна Beanie Шапка Топло Зима
Тоа е 100% Вистински Raccoon Крзно топката Пом poms,Ние не продажба лажни крзно топка !
Големина : Одговара на дете главата обемот 42-54cm или така.одговара 6 месеци до 5 години децата

Други карактеристики

Тип На Објект:
Skullies & Beanies
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
MG2017030
Материјал:
Памук,Крзно
Одделот За Името:
Деца
Бренд Име:
laurashow
Пол:
Унисекс
Стил:
Новина
боја:
3 различни бои
Глава Турнеја:
42-54cm
крзно топка:
100% реално крзно топката пом poms
одговараат за возраста:
6 месеци до 5 години децата

Најдобри понуди