SOXY Врвот Бренд Види Мажите се Види Мода Гумена Рака Спорт Часовници Mens Воена Види Час relogio masculino reloj hombre

SOXY Врвот Бренд Види Мажите се Види Мода Гумена Рака Спорт Часовници Mens Воена Види Час relogio masculino

DEN 442.00
DEN 680.16
 

Тековен
Количина на стоки


SOXY Врвот Бренд Види Мажите се Види Мода Гумена Рака Спорт Часовници Mens Воена Види Час relogio masculino reloj hombre

Други карактеристики

Тип На Објект:
Кварц Рачни Часовници
Бендот Должина:
26cm
Случај Обликот:
Круг
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Број На Модел На:
SOXY гумена рака спортски рачни часовници
Стил:
Fashion & Неврзан
Затворач Тип:
Тока
Случај Дебелина:
10мм
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
SOXY
Движење:
Кварц
Функција:
Никој
Dial Дијаметар:
50mm
Отпорност На Вода Длабочина:
Не водоотпорен
Пол:
Мажи
Бендот Ширина:
22mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
Стакло
Бендот Материјал Тип:
Гума
стоки:
Рачни часовници
Стил:
мода обичните спорт луксузни воена
Пол:
мажите човек машки homme hombre
Тип:
кварц се види
Dial Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Производот:
мажите мода воена види
рака боја:
кафеава,плава,црна,
подарок:
Relogio Masculino

Најдобри понуди