Нов Оглас Играчки Воена Gundam Собранието Минијатурни Спреј Бои Граница Црна Пламен Airbrush Модел Хоби Алатки За Сликање

Нов Оглас Играчки Воена Gundam Собранието Минијатурни Спреј Бои Граница Црна Пламен Airbrush Модел Хоби Алатки

DEN 1920.00
DEN 2400.00
 

Тековен
Количина на стоки

Потоа користете лепило да лепак сите делови.
Работата Демонстрација
Ова е модел на 1/35 смола војник.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. Ви благодариме.Нарачки обработени во рок од 2-3day на плаќање проверка.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА
.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3. Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, QIWI и Банкарски Трансфер.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
Алатки : Дренажа Клешти, Молив Острилка, Пинцети, Sandpaper, Чепкалки За Заби, Протокот На Шиење, Додатен,502 Лепак.Ние брод во СВЕТОТ. Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
Прво, користете клешти да се отстранат некои од вишокот дел.
ПЛАЌАЊЕ
1.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.3 Тежина на 132 g Смола Модел Собранието Упатство
Подготвени за материјалот што собранието модел и алатки.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Време На Испорака
1. Постојат пријави се на купувачот одговорност. За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост.
Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма.Сите проблеми може да се решат.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. S&H ќе биде определено -се заснова врз БРОДОТ ДА се ОБРАТИ.
Користи истиот метод за да се намали други делови. Користете toothpick да Додатен да се пополни дупката, почекајте за сува по употребата sandpaper чисти може. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување). Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации пред e-mail на вашиот проблем за нас.

Други карактеристики

Пол:
Унисекс
Предупредување:
Мали употреба под надзор на старател
Тип:
Airbrush
Скала:
1
Возраст Опсег:
> 14 години
Материјал:
Метал
Тема:
Роботи
Број На Модел На:
BD0201
Количината на Предмети во Собата:
1-5

Најдобри понуди