SnowHu за да Одат Про Додатоци поставите Жолта Вода Лебди Зафат Monopod се Справи со Tripod За Gopro Херој 6 5 4 3+за Xiaomi за Yi GS64

SnowHu за да Одат Про Додатоци поставите Жолта Вода Лебди Зафат Monopod се Справи со Tripod За Gopro Херој

DEN 780.00
DEN 1040.16
 

Тековен
Количина на стоки

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.
3) Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Купувачи цел проблеми (доколку стоката во транзит, исчезнати делови, оштетени) ве молиме да не се донесе спорови и една лоша критика, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогне да ги реши сите проблеми. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.Ви благодариме за вашето купување и ви посакувам среќен шопинг.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Карактеристики :
100% Сосема нов и висок квалитет
Широко се користат за сурфање, скијање, скејтбординг, возење велосипед/ мотоцикл
Тоа може да се користи со сите видови на Gopro додатоци и е направен од Високо Квалитетни Пластични & Гума за Rustproof Заврши
За :
За Gopro херој 6 5 S 5 4 S 4 3+ 3 2 1
За SJCAM SJ400 SJ5000 SJ6000 SJ7000
За xiaomi yi xiaomi Yi 4 K
За EKEN H9 H9 R
Компатибилен со сите видови на камерата движење на заштита кутија камера
Пакет листата :
1 x Главата Рака
1 x Градите Рака
1 x Floaty Плувка
1 x Завртка
1 x J Кука Тока
1 x Складирање Торба
1 x Клуч
1 x Ротација Рака бенд ( Дар )
Купувачот пријател Забелешка :
1.

Други карактеристики

Бренд Име:
SnowHu
Број На Модел На:
GS64
Тип:
Акција Камера Додатоци Колекции
Компатибилен Акција Камера Бренд:
SOOCOO,GoPro,Sjcam,Garmin,EKEN,SONY,NIKON
Материјал:
PC
Пакет:
Пакет 1
Компатибилен Акција Камера Бренд:
за xiaomi yi
за gopro:
Gopro 6 5 5S 4S 4 3+ 3 2 1
за sjcam:
SJ4000 SJ5000 SJ6000 SJ7000
за xiaomi yi:
XIAOMI YI XIAOMI 4K
за Eken:
H8 H8R H9 H9R W9

Најдобри понуди