Бесплатен Превозот HTD612-3M-9 заби 204 ширина 9mm должина 612mm HTD3M 612 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 10pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD612-3M-9 заби 204 ширина 9mm должина 612mm HTD3M 612 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето

DEN 1728.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Други карактеристики

Материјал:
Гума
Standard or Nonstandard:
Стандард
Број На Модел На:
HTD 3M
Тип:
времето појас
материјал на појас:
Гума
Должина:
612
боја:
Црна
Ширина:
9mm
Забите број:
204
Теренот:
0.118(3.00 mm)
Појас За Висина:
0.095(2.41 mm)
Забот Висина:
0.046(1.17 mm)
Количина:
10pcs
is_customized:
Yes

Најдобри понуди