2 парчиња/многу X Бесплатен превозот Нов TEC1 12712 ТЕЦ 1 12712 109W 15.4 V 12A ТЕЦ Thermoelectric Кулер Peltier (TEC1-12712)

2 парчиња/многу X Бесплатен превозот Нов TEC1 12712 ТЕЦ 1 12712 109W 15.4 V 12A ТЕЦ Thermoelectric Кулер

DEN 807.36
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип:
Регулатор На Напон
Состојба:
Нови

Најдобри понуди