50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување кабелот 20in BNC машки plug да BNC машки plug АНТЕНСКИ приклучок адаптер

50CM Pigtail коаксијален скокач кабел RG174 продолжување кабелот 20in BNC машки plug да BNC машки plug АНТЕНСКИ

DEN 287.04
 

Тековен
Количина на стоки


>> Капацитет на производство : 2000pcs на ден ( Ако големо количество купувањето, ве молиме контактирајте со нас да )
* Ние брод вашата нарачка во рок од 2 работни дена по уплатата примени ( освен за викенди и празници ).
* Ако времето за испорака во текот од 60days( стоката се изгубени на патот ) ќе се целосно враќање на средствата.
* Ако пакет е изгубен, ќе се ре-превозот објекти за вас, или враќање на сите на вашата исплата.
* Ви благодариме за вашиот разбере и поддршка.
* За голема количина купувањето, ве молиме ни e-mail или да испратите порака да се бара котација.
* Ние само брод нарачки на вашиот Paypal превозот адреса
Земја
8 - 15 работни дена
16-25 работни дена
26-35 работни дена
>40 работни дена
Сад
70%
30%
0%
наплата или ре-превозот
Обединето Кралство
45%
45%
10%
Австралија, Канада
25%
65%
10%
Itlay Франција, Германија, Шпанија, Норвешка, Холандија, Финска
15%
75%
10%
Русија Украина
Данска Грција
Португалија Шведска
15%
70%
15%
Европски Земји
15%
70%
15%
Други Земји
10%
75%
15%
* Прифаќаме само за плаќање преку Зачувам Ali Pay Сметка. ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена по ставка примени.
* Ние го цениме вашиот бизнис!
* Ако имате било какви прашања, ве молиме испратете порака до нас секое време! ние ќе ви одговори што е можно поскоро.
* Ако не сте задоволни со производот, ние го цениме вашиот Позитивни Повратни информации и 5 ѕвезди НСД .
* Ако примите погрешна предмети. контактирајте со нас frist. ние работиме напорно за да бидете сигурни дека e Bay клиент 100% задоволни и да ги реши било каков проблем. не се брза да ја напушти негативна или неутрална реакција, pls. ние ќе се потрудиме да се реши проблемот и да ви ги задоволи.Добредојдовте прилагодување на било Конектори,било Должини, било Кабли! Должина : 50 CM/20 INCH* Делови име : BNC машки plug да BNC машки plug RF Pigtail скокач Коаксијален кабел RG174 продолжување кабелот кабел
* Модел : RG-174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ Кабел
* Никел-обложено машински месинг изградба
* Позлатени контакти - тефлон изолатор
* Технички карактеристики
* Отпорност : 50 ohm
*Сол Спреј Тест : >=24 часа -48 часа, зголемена отпорност на корозија
* Можеби ќе треба други конектори : >> сите BNC Кабли
Пакет се вклучени*
1 x BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin) за да BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin) и RF Pigtail скокач RG174 кабел
Поврзани производи :
-
>> Ние ја прифати прилагодување на било кој полнач, било должината, било кабел.

Други карактеристики

Број На Модел На:
RG174 Коаксијален АНТЕНСКИ Pigtail Скокач НИЗОК ГУБЕЊЕ продолжување Кабел
Земјата Регион на Производство:
Шенжен Кина, Хонгконг
Врска Заштита:
Црна Топлина се Топи Намали Цевка Versafit или еквивалент
Конектор А:
BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
Конектор Б:
BNC машки (внатре завртка & центар е машко, pin)
позлата:
Mountin:
Оперативен Фреквенција:
Сол Спреј тест:
Должина:
50CM/20INCH
is_customized:
Yes

Најдобри понуди