4.3 LQ043T1DH01 верзија на екранот на допир екран на допир панел digitizer за garmin nuvi 205w 260w 255w

4.3 LQ043T1DH01 верзија на екранот на допир екран на допир панел digitizer за garmin nuvi 205w 260w 255w

DEN 431.52
 

Тековен
Количина на стоки


4.3" LQ043 T1 DH01 верзија на екранот на допир екран на допир панел digitizer за garmin nuvi 205w 260w 255w

Други карактеристики

Бренд Име:
Wisecoco

Најдобри понуди