300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm

300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm

DEN 959.52
 

Тековен
Количина на стоки


300 Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm
Состојба 100% Нови
Стил/Тип Приврзоци DIY Meterial Цинк Метални Легури(Олово, Никел и Кадмиум Безбедно) Големина
Прибл : 23mmx8mm( 7/8"x 3/8")
Дупка големина : 2,5 mm( 1/8")
Дебелина : 1.7 мм( 1/8") Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен Колор Антички Сребрен Тон(Не Сјајна) Количеството 300 Компјутери на Дел НЕ. N3069

Други карактеристики

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
N3069
Материјал:
Метал
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Лекарот Стетоскоп
is_customized:
Yes

Најдобри понуди