КУКЛЕНА КУЌА ПАРИЧНА КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ

КУКЛЕНА КУЌА ПАРИЧНА КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ

DEN 1374.00
DEN 1446.24
 

Тековен
Количина на стоки

детали за производот
Име на производ : куклена куќа парична КАЗНА 1/12 SCALME МИНИЈАТУРНИ МЕБЕЛ ПРЕКРАСНА ДНЕВНА СОБА СЕТ
Материјали : Дрво
Скала пропорции : 1 : 12
Троседот :
Heigh : 7.5 cm
Ширина : 13.5 cm
должина : 6.5 см
Фотелја :
Heigh : 15.5 cm
Ширина : 9cm
должина : 4cm
Чај маса :
Heigh : 8.6 cm
Ширина : 4.5 cm
Длабочина : 4.2 cm
подложка за нозе :
Heigh : 6 cm
Ширина : 4 cm
Длабочина : 7cm
Answer : ___________________________ Note :
1. ова не е детето играчка;
2.производот е кревка. се справи со внимание.
Услуга стандарди :
24 часа на ден
(Ќе добиете одговор, обично во рок од еден час, не повеќе од 6 часа)
Ние ќе го организира испорака и испрати во рок од 2 работни дена.
(Имаме Услуги на Клиентите за да ги реши сите прашања)
Начин на плаќање
1.Зачувам
2.Т/T (Банкарски)
3.Paypal
4.Western Union
5.Други начини на плаќање алатки
(Во секој случај, ние прифаќаме многу видови на методи за плаќање)
За превозот :
Специјален Потсетник : Превозот надомест може да се плаќа заедно, ако купат многу на стоки
Преглед на товарни Содржина :
За Пакување :
1 : Ние ги користиме дополнителни системот за сопирање како заштитник внатре
2 : 5-слој дебел картонска кутија надвор (На стоки ќе биде примен во добра состојба)
Враќање политики :
1. Ако примите оштетена стока, ве молиме контактирајте со нас што е можно поскоро.
2. Доколку купувачот сака да ја врати стоката за своите субјективни причини, ние ќе рефундирање на купувачот, меѓутоа, купувачот мора да плати за испорака.
За нас :
1. Ние сме биле производство на Минијатурни мебел за повеќе од 20 години.
2. Ние имаме искусни дизајнери, engravers, packers и столари. Во иднина ќе им понуди 1 : 3, 1 : 6, 1 : 12, 1 : 24 и 1 : 48 намалени мебел и dollhouses
за хобисти целиот свет.
Postscript :
На високо-квалитетни производи, Исклучителна пакување, Висока ефикасност меѓународен превозот. Имаме внимателен
услуга за клиенти од целиот свет.
Ние ви посакам добредојде да контактирате со нас, без разлика дали сте поединец купувачот, веледрогерија, или ОЕМ.
Уживајте во вашата шопинг!

Други карактеристики

Предупредување:
Се справи со нега
Број На Модел На:
1/12
Пол:
Унисекс
Тип:
Готови Производи
Материјал:
Дрво
Возраст Опсег:
> 14 години
Скала:
1

Најдобри понуди