Долга Зелена Жолта Каки Платно Изработката Сликарство Престилка со Џебови Уметник Smock Фиока Столар Сликар Градинар Работа носат K79

Долга Зелена Жолта Каки Платно Изработката Сликарство Престилка со Џебови Уметник Smock Фиока Столар Сликар

DEN 1094.00
DEN 1151.52
 

Тековен
Количина на стоки


Малку Се Прилагоди На Студиото
Ние ќе се фокусираме да се обезбеди стилски Бизнис униформи и Дома Текстилни производи од висок квалитет за клиенти низ целиот свет.
Можеме да понудиме дилери и трговци на големо подобри услови. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт. Опис Купи 2 Добијат Дополнителни 10% Попуст (Купи 2 или повеќе исти предмети и ќе добиете дополнителни 10% попуст автоматски) Возрасни Целосна Должина Жолта/Каки/Армија Зелено Платно Сликарство Лигавче Престилка со Прилагодливи Ремени.
Погоден за Униформи на Берберот,Barista,Шанкер,Бејкер,Готвач,Стилист,Фризер,Келнер/Келнерка,Цвеќарницата,Сликар,Градинар, Столар,Woodworker или Workwear на Салон,Пекарница,Кафуле,Ресторан,Хотел,Бистри,Tattoo shop,Занает работилница итн.
Удобен Џебови
Ткаенини : Платно Слики Превозот
Вашата пратка ќе се организира штом вашата уплата е потврдена од страна на Aliexpress. Нормално, тоа трае 15-35 дена достави до вас.Следење на број ќе бидат испратени во потрага по некои детали. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека купувачи си дозволат за сите дополнителни царински давачки и давачки.
Повратни информации&Врати Вашите повратни информации е многу важно за нас.Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде пет ѕвездички повратни информации. Ако имате било какви проблеми со производот,ние ќе го цениме ако можете да контактирате со нас, прво, наместо на отворање на спорот веднаш. Ние се достапни на Кинески работното време и треба да даде наплата ако тоа е нашата вина. - Ви благодарам многу и имаат пријатен ден!

Други карактеристики

Употреба:
Neatening/Складирање
Број На Модел На:
k79
Бренд Име:
LTSapronology
Стил:
Краток
Тип:
Лигавче
Материјал:
Платно
Класификација:
Без Ракави Престилка
индустрија:
Угостителство,Кетеринг,Ресторан,Хотел,Бистри,Кафетерија,Цвет продавница
Окупација:
Barista,Шанкер,Бејкер,Цвеќарницата,Столар,Берберот,Сликар,Тетоважа Уметник
Пол:
Унисекс, женски, машки

Најдобри понуди