Frameless Маслото Фудбалска Ѕвезда Messi Масла На Платно Фудбалски Крал Messi Слики За Дневна Соба Декорација

Frameless Маслото Фудбалска Ѕвезда Messi Масла На Платно Фудбалски Крал Messi Слики За Дневна Соба Декорација

DEN 6674.00
DEN 8448.00
 

Тековен
Количина на стоки

други превозот начини, исто така, на располагање . Ако имате спецификација за тоа како да пакет на сликата, можеме да направиме како вашето барање.
Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и целосна ДРС 5 ѕвезди,ви Благодариме !!
.
Опис На Производот
Ние сме производител на рака-насликани маслото на нафта сликарство село Шенжен,ние може да ви ветувам купи слики од нас се целосно рака-насликани на платно.Сите наши производи се проверува и пакувани во добра состојба пред пратката.
Повратни информации и Контакт со нас
1 .Ако не сте задоволни со оваа трансакција за било која причина, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.
3,Ние сме голема веледрогерија, можете да ги споделите со нас вашиот капацитет за производство ?
A : Сега имаме 35 професионални уметници работел во нашата фабрика, ние може да произведе околу 10.
Ако имате било какви прашања , Петар секогаш тука за вас! уживајте во вашата шопинг!
Ако ви треба други големина, контактирајте ме!
Други можеби ви се допаѓа
Примерок за нашата рака-насликани слики
Нашите Сликарство Материјал
Пакување & Испорака
Пакување : Во принцип ,ние ќе ги стави пластична фолија на сликите и да го покрие со текот на целата сликите со меур пак, конечно ,навива за да ја испратите.
2,Како што пакет вашиот Маслото?
A : Нормално, ние ќе се користи намали пластични да се завиткани на слики први и потоа пакетот сликарството во тетрапак.
Превозот : Кина Пост Воздух Mail За бесплатен превозот . Ако купени ставката што сте ја примиле е дефектен, ве молиме контактирајте со нас ПОБРЗО, ние ќе го решат тоа.
Компанијата Информации
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1,Вашиот Маслото е рачно насликани ?
A : Да,Нашиот сликарство се целосно рачно изработени од страна на нашите професионални уметници.
Ou Shi Mei Рака-насликани Маслото Детали Ставка Име на Нафта Сликарство Metarial Висок Квалитет на Платно И Масло Стил 100% Рака Насликани Големина Прилагодено Превозот Бесплатен Превозот Рамка НЕ, Контактирајте со Нас Пакување Навива за да испратите ОЕМ Достапни PS : Ние сме добредојдени сте да ги прилагодите на било слика од вашата фотографија.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
60X90cm
Бренд Име:
Huang Уметност
Рамка:
No
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
Yes
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Слика Слика
Медиум:
Масло
Обликот:
правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Форма:
Еден
Материјал:
Платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Поддршка База:
Платно
Број На Модел На:
Messi
Прилагодено За Пакување:
на располагање
materail:
Платно Акрилик Насликани
Маслото Стил:
Сите Рачно Изработени Маслени
Ознака На Производот:
Ѕид Уметност Дома Декорација Дома Декор Декоративна Уметност
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Promoiton:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
is_customized:
Yes
Медиум:
Пропилен
Тип:
Handpainted

Најдобри понуди