50G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Jar, со златен капак

50G матирано стакло крем тегла,козметички контејнер,,крем тегла,Козметички Jar, со златен капак

DEN 1678.56
 

Тековен
Количина на стоки


Точка бр : OLY-50 G
материјал : СТАКЛО
големина : 50 G
dia66mm
height48mm

Други карактеристики

Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
50G
Број На Модел На:
OLY-50G
боја:
како слика
Употреба:
САДОТ ЗА КОЗМЕТИЧКИ
Големина:
50g
Материјал:
Стакло

Најдобри понуди