2 x 39mm 6000K Белата Грешка Лиценца Број Плоча Светлината LED Светилки C5W За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy Golf III V Jetta

2 x 39mm 6000K Белата Грешка Лиценца Број Плоча Светлината LED Светилки C5W За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Бора Caddy

DEN 193.00
DEN 379.20
 

Тековен
Количина на стоки

Превозот : Ние само брод вашата потврди адреса. И сите се вратени предмети мора да биде во оригинално пакување, ако е можно. Ви благодариме за да ни даде можност да се направат нештата право со добра комуникација. Ние гарантираме за да се направи истото за вас. Pls се разбере. Алтернативни Бои. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Повеќето наредби ќе биде предаден во рок од 1-2 работни дена по исплата потврда.Ние не?т поправка или замена на предмети со истечен рок на гаранција. Сите наши предмети доаѓаат од Кина, со висок квалитет и се сосема нови.
Fitment : C5 W Напон : DC 12 V Боја : бела Led број на секоја сијалица : 3 led диоди Led type : 5050smd Големина : 39mm (L) х 13mm (W) Компатибилен со Сите автомобил , Canbus БЕСПЛАТНО , Без Грешка. За нас : Ние сме чесни продавачот на Aliexpress. Повратната информација е важна за нас, ве молиме одвојте време да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Услови на продажба : Сите предмети во рок од еден месец гаранција за размена. Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици) Пакет : Еден Пар на светилки. Превозот нормално трае 7 до 21 работни дена. "Бесплатен Превозот" објект ќе бидат испратени од страна на "Кина Пост" регистрирани воздух mail, предмети може да се провери и да се следи онлајн. Ве молиме контактирајте со нас пред да се даваат не позитивен фидбек.Се надевам дека имаат добра соработка со вас за долго време
. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако не сте задоволни со купување. Повеќето од предметите ќе бидат доставени во 2 недели , а ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови). Плаќање : Можеме да го прифатиме Aliexpress, Т/T) или Western Union. Плаќањето мора да се изврши во рок од 5 дена. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите. Ако тоа се случи, само контактирајте со нашата служба за корисници, што ќе ви помогне да ги проверите и да го решат секој проблем. Тоа може да потрае до 7 работни дена да го разгледа вашите врати откако ќе го добиете вашиот производ.

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
Бела
Име На Модел:
C5W 39MM
Интерфејс Тип:
Festoon-39mm
Фолксваген Модел:
Бора
Тип На Објект:
Табличка Светла
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Бренд Име:
APMATAUTO
Wattage:
5W
Lumens:
300lm

Најдобри понуди