1.2 см 925 Sterling silver Pendant едноставна женски корејски мода бел кристал жените накит круг шупливи Ѓердан љубители подарок

1.2 см 925 Sterling silver Pendant едноставна женски корејски мода бел кристал жените накит круг шупливи Ѓердан

DEN 1040.00
DEN 1094.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Извртени Сингапур Синџир
Стил:
Класичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Функција:
Период Tracker
Пол:
Жените
Бренд Име:
LONUXN
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
самовила
Pendant Големина:
2
Број На Модел На:
k84

Најдобри понуди