Замена на Проектор Светилка V13H010L42 за проектот за модернизација на образованието-822H / проектот за модернизација на образованието-822

Замена на Проектор Светилка V13H010L42 за проектот за модернизација на образованието-822H / проектот за модернизација

DEN 1322.00
DEN 1392.00
 

Тековен
Количина на стоки


Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.

Други карактеристики

Бренд Име:
Inmoul
Број На Модел На:
ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-822H / ПРОЕКТОТ ЗА МОДЕРНИЗАЦИЈА НА ОБРАЗОВАНИЕТО-822
Светилка Модул:
V13H010L42 / ELPLP42
Wattage:
170 watts
Компатибилен Проектор Модел:
За EPSON проектот за модернизација на образованието-822H / проектот за модернизација на образованието-822
Светилка Живот:
2000 часа
Гаранција:
120 дена

Најдобри понуди