Liislee Автомобил Rear View Camera / HD Назад До Обратна Камерата / За Рено Vel на проектот Сатис X73 / Табличка Светлина Plug & Play

Liislee Автомобил Rear View Camera / HD Назад До Обратна Камерата / За Рено Vel на проектот Сатис X73 / Табличка

DEN 847.00
DEN 1176.00
 

Тековен
Количина на стоки

Вода-доказ : IP66 14. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси. 10) Холандија, Литванија и Катар купувачи ве молиме снабдување на увоз и извоз лиценца број ако изберете локација за подигнување на превозот начини. 4) Бразил, Русија клиенти ве молиме одберете EMS, така што тоа би можело да се помине преку царинската побрзо. 6) Саудиска Арабија клиенти треба да го покаже copy/измама на примачот ID до владата на царинската управа.Напојување : DC 12 V 3. 5) Бразил купувачи, ако избра локација за подигнување на превозот начини, мора да снабдување вашето даночен број ДДВ или CPF. O Кутија Адреса, или пост пакет е веројатно вратени од страна на вашиот локалните поштата. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Ако имате проблем или прашање, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори расправа, или напуштање на било кој тип на повратни информации. со добра водоотпорен функција.Погледнете Агол : 170 степен 4. Сите пораки или пораки ќе бидат одговорени во рок од еден работен ден.Леќи на камерата : 18.TV систем : NTSC 6. 5) Блискиот Лесно Земји, Африкански Земји , ве молиме изберете ARAMEX превозот начин. 7) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра САД$35. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8.Видео Кабел Должина : околу 6m Цена & Пакет се вклучуваат : 1 x CCD ЧИП Автомобил Rear View Camera 1 x 6 M видео кабли и 1 M Моќ Cable (поврзување со tailight моќ) 1 x упатство за Инсталација Жици Дијаграм
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање Преку Ali Express ЗАЧУВАМ . Клучни Карактеристики : 1 .
Изборни Предмети За Оваа Обратна Камера
1, 12 / 15 / 20 метри Видео Жица
2, Безжичен Адаптер / Безжичен Приемник & Emitter
3, Боја LCD Монитор Екранот
4, 4 Сензори Видлив Паркинг Систем
Повеќе Изборни наставни Предмети, ве молиме посетете ја страницата :
HD High Definition | CCD Ноќ Визија | Вода Доказ | Широк Агол Леќа го Замени Еден Од Табличка Светилки | Со Паркинг Референца Линии | РКА Конектор Автомобил Rear View Camera / Назад Нагоре Камерата / Обратна Паркинг Камера / Табличка Светилка Камера
За Рено Vel На Проектот Сатис X73 2002~2009
Табличка Светилка Големина За Референца
Повеќе Јасни Фотографии За Референца
Сите Вклучени Во Пакетот
Опис : Ова Боја на Автомобил Задна Камера е ОЕМ дизајн висок квалитет на боја камера.

Други карактеристики

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
Liislee
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS

Најдобри понуди