Екранот Мода Онлајн Додатоци Жените Кралската Афера Претерани Направи Уникатен Накит Флорални Буци Ѓердан

Екранот Мода Онлајн Додатоци Жените Кралската Афера Претерани Направи Уникатен Накит Флорални Буци Ѓердан

DEN 584.00
DEN 655.68
 

Тековен
Количина на стоки


Производство :
Екранот Мода Онлајн Додатоци Жените Кралската Афера Претерани Направи Уникатен Накит Флорални Буци Ѓердан
Реден Број :
xl01434
Големина на :
Должина : 49+6cm 42cm Pendant :
Тежина :
130g

Други карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Бела
Парична казна или Моден:
Моден
Тип На Објект:
Ѓердани
Стил:
Тренди
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Материјал:
Стакло
Синџир Тип:
Линк Синџир
Должина:
49+6cm 42cm
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
xl01434
Бренд Име:
BALANBIU
Тип На Објект:
Кралската Афера Претерани Направи Уникатен Накит Флорални Буци Ѓердан
Животната средина:
Nickle доведе Кадмиум слободни
Минимална цел:
Не Мин,Бесплатен Превозот
време на испорака:
Во 7 дена
Клучни зборови:
Не Тресете Го Египетскиот Златен Ѓердан
Употреба:
Подарок Партија Годишнината Свадба Ангажман
боја:
како Слика
Пол:
Жените Девојки Unsex
ОЕМ:
OK

Најдобри понуди