Едно парче 140*30мм Црвена/Розова силикони рака на вибратори& пластичен држач, лажни пенисот за подигнат за околу рака за, секс играчки дилдо за женски

Едно парче 140*30мм Црвена/Розова силикони рака на вибратори& пластичен држач, лажни пенисот за подигнат за

DEN 319.00
DEN 335.52
 

Тековен
Количина на стоки


Предмети се испраќаат од страна на :
Кина Пост регистрирани (за повеќето Светски дестинации)
Имајте на ум : вие ќе добиете следење на број по испорака потврда, која може да се користи да ги пратите на вашиот парцела онлајн.
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "ПОЗИТИВНА 5 ЅВЕЗДИ". Некои дополнителни информации ќе се бара од вас да се обезбеди. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе мора, и ќе се обиде нашите најдобри за решавање на проблемите.
Ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Сите стоки помина преку строга контрола на квалитет и тестирање за да се осигура дека тоа е во добра состојба пред брод надвор. Ако не го добиете вашиот објект на време, ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош.
Врати стоката мора да бидат во нивната оригинална состојба, па ние може да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката. На силиконски дилдо себе е брилијантен должина од 14cm, со силиконски материјал да биде мазно и лесно да го вметнете, кога се користи со вода-базирани смазка.
Нормално, ние обезбеди 3 месеци гаранција за сите стоки, ако објектите се неисправни, информираат со 3 дена откако ќе го добие пакетот.
Внимание
Ние сме фабрика-базирани онлајн продавница, и ние може да гарантира добар квалитет.] Вашиот признавање ќе се направи ни повеќе сигурни да се развие бизнис и служат подобро. Предмети вратени по 7 дена од денот на примање на е само за поправка.
Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни ден на расчисти исплата добиле. Големина : Прилагодлив Дилдо должина : 14cm Дилдо боја : црвена/розова Материјал : ПВЦ и силиконски +webbing
Оваа дилдо се користи како оваа( Но не вклучуваат рака за тука ) :
Сите предмети ќе биде предаден на купувачот 's го потврди Aliexpress. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод. [Кога ќе стапка на превозот време дел ве молиме да земете во меѓународниот транзит во предвид.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Вибратори
Бренд Име:
smspade
Непристојни Слика:
No
Големина:
140*30mm
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
SOA11001
Сексуално Сугестивна:
No
Тип На Објект:
Вибратори
Материјал:
Силикони

Најдобри понуди