Нов и оригинален ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Alienware Area51 M15X лаптоп ПРОЦЕСОР вентилаторот за ЛАДЕЊЕ КУЛЕР , ZB0506PGV1-6A B3172.13.В1.С.GN

Нов и оригинален ПРОЦЕСОРОТ ладење вентилатор за Dell Alienware Area51 M15X лаптоп ПРОЦЕСОР вентилаторот за

DEN 570.00
DEN 648.00
 

Тековен
Количина на стоки

(4) Ако се врати објектот не е ист како што ние се испраќаат до вас, како што се уништени, ќе треба да платат за тоа. И ние ќе рефундирање на вашите пари назад. (3) Unwished производ се врати ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е исто како што ние ги испраќаат.Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти. Вие треба да бидете сигурни дека ќе го отстраниме твојот тековниот елемент од вашиот лаптоп и да ја споредите со сликата прикажани со нас. Други Потсетници, ве Молиме да се свесни дека многу објекти имаат истиот дел број и тие може да имаат Различен Изглед, Завртка Алинеи & Pin Конектори. (2) Во принцип, ние изберете кина пост воздух mail. Во меѓувреме треба да ни обезбеди некои докази, како што се слика, за да ни покаже тоа е дефектен. Но, вие треба да си ја дозволат сите трошоци, вклучувајќи оригинални транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн. (2) Ако вашиот објект нели пристигна или не е како што е опишано и сакате да остави негативни повратни информации, контактирајте со нас на прво место. Превозот начин : Кина пост воздух mail Превозот време : 15-25 работни дена Следење : Yes (4) Ако сакате да се избере препорачана превозот начин на испорака на вашиот објект ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се постигне тоа. (3) приближното превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира. Гаранцијата (1) гаранцијата период е 90 дена и тоа мора да биде под нормална. Повратна информација (1) Ние го цениме ќе го напушти 5 ѕвезда позитивни повратни информации за нас по приемот на вашиот објект. Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Замена/Exchange/Наплата (1) да ја прифатиме размена во рок од 14 дена по добивањето на неисправни објект.

Други карактеристики

Линии:
3 Линии
Бренд Име:
YINWEITAI
Број На Модел На:
AFB
Пакет:
No
Тип:
Фан
Примена:
Процесор
Heatsink Материјал:
SU
is_customized:
Yes
Бучава:
NO
Фан Големина:
6 cm

Најдобри понуди