5 ПАРЧИЊА Хартија Подарок Небото и земјата да се покрие кутија подарок пакување кутија Правоаголна подарок кутија Големина 175x50x27MM 6.89 x 1.97 x 1.06 инчен

5 ПАРЧИЊА Хартија Подарок Небото и земјата да се покрие кутија подарок пакување кутија Правоаголна подарок

DEN 119.04
 

Тековен
Количина на стоки

5%
45%
23%
10%
Наплата
Германија
Го оценувате (точка пристигна)
5.
Ве молиме оставете порака за да не контактирате,ќе добиете одговор во рок од 12 работни часа.
Топло прашува :
Производ Во Боја :
Ве молиме да ни кажете каква боја на производот(Ите) што го сакате кога ставање на ред, во спротивно ние ќе ја испорача производот (едно парче) по случаен избор или производи (повеќе од едно парче) со разни бои,(стока проток е брз, не мора сите боја имаат инвентар) благодарам. со Регистрирани Следење на Број;
(2) САД : USPS, 8-10 дена.
Земја
Време На Испорака
Работни Дена
(не вклучувајќи одмор)
5-7
8-10
11-14
15-19
20-22
>22
Работни Дена + Сабота + Недела
5-9
10-14
15-20
21-25
26-30
>31
Сад
Го оценувате (точка пристигна)
9%
50%
21%
13%
7%
Наплата
Обединето Кралство
Го оценувате (точка пристигна)
10%
62%
20%
3. Се надеваме дека ќе може да ни даде "Позитивни Повратни информации" ако не сте задоволни со производот(Ите).5%
25%
50%
14%
9. Оваа вредност не претставува пазарната цена на производот(Ите).5%
Наплата
Австралија
Го оценувате (точка пристигна)
23%
50%
13%
8%
6%
Наплата
Франција
Го оценувате (точка пристигна)
1.0%
44%
35%
18%
3%
Наплата
Шпанија
Го оценувате (точка пристигна)
1. Ви благодариме. Ние сме среќни да го реши проблемот за вас.со Регистрирани Следење на Број;
(3) времето за Испорака зависи од поштенски процес и други фактори, тоа може да трае до 20-30 работни дена;
(3) Пратката ракување со времето : ние ги испратите објектот да сте во 48hours;
(4) Нормално 99% од пакетите doesnot предизвика било обичај должност, но ако пакетот е избран од страна на вашата земја обичај,купувачот плаќа за тоа.
(2) ќе ја напуштат повратни информации за вас, откако на вашиот објект ќе пристигне во задоволителна состојба, се надевам дека ќе може да го стори истото за нас.
Декларираната Вредност за Царинска :
Со цел да се спречи купувачот(S) од плаќање на екстра за царински давачки, ние ќе го прогласам за производ(и) како'GIFT' со пониска вредност.

Други карактеристики

Повод:
Шема:
Никој,Солидна Боја
Број На Модел На:
P175.50.27
Број на Компјутери:
1pc
Материјал:
Картон
is_customized:
Yes

Најдобри понуди