2017 симпатична Децата Девојки Цртан филм Испреплетени со Кратки Ракави Памук Пижами Nightdress Фустан 7T-15T

2017 симпатична Децата Девојки Цртан филм Испреплетени со Кратки Ракави Памук Пижами Nightdress Фустан 7T-15T

DEN 146.00
DEN 224.64
 

Тековен
Количина на стоки


Опис :
Висок Квалитет и 100% Сосема Нов
Боја : Розова Како на Сликата
Материјал : Памук
Пакет се вклучени : 1 парче Облека
Големина На Табелата :
Ве молиме љубезно се однесуваат на вашите деца реалната висина и големината на табелата пред купување/наддавање. Ви благодариме.
PLZ овозможи 0.5-1cm мерка грешка додека изборот на големината на вашето дете според следнава големина на табелата.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
7, 9, 12, 16
Одделот За Името:
Деца
Пол:
Девојки
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Стил:
Повик
Бренд Име:
Emmababy
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Вграден Градник:
No
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Шема
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
FT10906
Јака:
О Деколте

Најдобри понуди