DDS6866 5(30)A 230V 50HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар LCD

DDS6866 5(30)A 230V 50HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар LCD

DEN 456.00
 

Тековен
Количина на стоки


DDS6866 5(30) A 230 V 50 HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар LCD
DDS6866 5(30) A 230 V 50 HZ Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар LCD

Други карактеристики

Макс Оперативни Тековната:
19НА & Под
Температурата На Работа:
60 -40
DIY Материјали:
Електрични
Излезниот Напон:
220
Фаза:
еден фаза
Број На Модел На:
DDS6866 Една фаза Din железнички KWH Вати час din-железнички енергија метар LCD
Номинална Напон:
230v
Дисплеј Тип:
Аналогни Само
Мерење На Енергетскиот Опсег:
5(30)A
Бренд Име:
gangbei
Напојување:
AC
Точноста Класа:
0.2

Најдобри понуди