Најдобро Продаваните Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит Поставите HD1635

Најдобро Продаваните Африкански Монистра, Накит Сетови Нигериската Свадба Африкански Кристал Монистра Накит

DEN 1019.00
DEN 1358.40
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан/Нараквица/Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Злато Позлатен
Накит Сетови Тип:
Ѓердан/Обетки/Хривнија
Број На Модел На:
HD1635
Должина на Ѓердан/Хривнија:
18(Првиот Ред)/8
Повод:
Партија
боја:
Жешка Розова/Зелена
Големина на монистра:
6mm
is_customized:
Yes

Најдобри понуди