Ре-settable Индуктивен Мотокрос Дигитални Водоотпорен Час метар за бензин Мотор Брод Генератор моторни санки РЛ-HM016H

Ре-settable Индуктивен Мотокрос Дигитални Водоотпорен Час метар за бензин Мотор Брод Генератор моторни санки

DEN 5112.00
DEN 6638.40
 

Тековен
Количина на стоки

Повратни информации е многу важно,ние се надеваме дека ти може да ни се јавите веднаш пред да ни даде неутрални или негативни повратни информации,така што можеме да се обидеме потрудиме да се направи сте задоволни. & Јавен празник исклучени. Ако ви требаат информации во однапред или да ве потсетам на тој ден, за промотивни активности, ве молиме да ни остават порака. & Сонцето. Ние ќе ве информираме во периодот на промотивни активности. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Таа има патент во Кина. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно инсталиран од страна на обвивката околу искра plug жица на моторот,водоотпорен го Оценувате IP68,итн. Ако не сте добиле вашите предмети во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
За Повратни Информации
1. Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-референци на други купувачи.
За Плаќање
1.
За Гаранција
1.Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
Runleader се горди да го претстави новиот РЛ-HM016 H Дигитални resettable Час метар. овие трошоци се купувачот одговорност. Можете да додадете нашата продавница за Моите Омилени Продавници.
Бензински мотор бара одржување во право време, па како да се гаранција за добра изведба. или, можете да изберете да имате замена. Делумно тајмерот може да се гледа и ресетирање со притискање на копчето.
На час метар покажува вкупно часови и делумно тајмер акумулирано.
Времето Систем, Вклучувајќи : акумулира вкупен работи часа на ОБУЧУВАЧИ ,делумно тајмер resettable , итн. Пријателски ве советуваме да се обрне наскоро, така што можеме да се организираме на пратка што е можно поскоро. Добиете производ во рок од 7 дена, ние ќе бидеме среќни да се разменат или наплата за вас, додека сите оригинално пакување и додатоци во оригиналната состојба. Кога ќе го примите објект и задоволни со производот, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД, ние ќе бидат високо ценети.

Други карактеристики

Име На Модел:
РЛ-HM016H
Материјал Тип:
ABS
Објектот Тежина:
60g
Објектот Ширина:
3.3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
час метар
Бренд Име:
runleader
Објектот Должина:
6.8cm
Објектот Висина:
1.4cm

Најдобри понуди