5pcs Новина Мода Шарени цвеќиња декорирани луминисцентните ноќ светлина пеперутка морон морон декоративни светилки ѕид светла

5pcs Новина Мода Шарени цвеќиња декорирани луминисцентните ноќ светлина пеперутка морон морон декоративни светилки

DEN 225.00
DEN 239.52
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики : Име на Производ : Декоративни Ноќ Светлина емитуваат цвеќиња пеперутка морон Спецификации : морон дијаметар 3 CM LED светло кутија 4.8 * 3.5 * 1 CM цвеќиња од различни големини Материјал : LED + ABS Единица Тежина : 23 G Количина : 600 Пеперутка морон светилки може да бидат вовлечени на стакло, плочки или автомобил, новите специјални! Апсорпција на шокот од автомобил во автомобил со нејзините крилја ќе фан
Производ содржина : 10 * LED Ноќ Светлина Пеперутки и цвеќиња дното се налепници
Совети : Ние default случаен пратката.ви благодариме

Други карактеристики

боја:
случаен боја
Тип На Објект:
Ноќ Светла
Извор На Светлина:
Флуоресцентни
сертификација:
CQC,CE,EMC,LVD
Тип На Батерија:
копчето ќелија
Е Батерии Се Потребни:
Yes
Употреба:
празник
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Број На Модел На:
XYD-01
Обликот:
Инсекти
Тип:
Атмосферата
Е Батерии Вклучени:
Yes
Тело Материјал:
ABS
Wattage:
0-5W
Е Светилки Вклучени:
Yes
Енергија:
Префрлете
Напон:
12V
Бренд Име:
Halojaju
Стил:
Цвеќиња и пеперутки
is_customized:
Yes

Најдобри понуди