JS50 Пластични Школка Брзина Редуктор Опрема Моторни 24V DC 5RPM Опрема Кутија Мотор

JS50 Пластични Школка Брзина Редуктор Опрема Моторни 24V DC 5RPM Опрема Кутија Мотор

DEN 291.00
DEN 364.32
 

Тековен
Количина на стоки

46"
Вкупната Должина(Прибл. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
JS50 Пластични Школка Брзина Редуктор Опрема Моторни 24 V DC 5 RPM Опрема Кутија Мотор
Спецификација :
Име На Производ : Опрема Мотор
Модел : JS50
Номинална Напон : 24 V DC
Излезна Брзина : 5 RPM
Излез Бунари со Дијаметар : 7mm / 0. И тоа е за 5-10 работни денови од ЕМС или ТНТ. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе се обиде да одговори на вас како е можно поскоро. Мажите го направија дефекти не се гарантира, како што се скршени, рбет и така натаму. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.
Само-услуга Шопинг Процес :
.31"
Менувачот Дел Дијаметар : 32 mm / 0. Сите добра се проверени, пред пратката, па ако не сте задоволни со купите, можете да разменувате предмети во една недела и ќе мора да контактирате со нас во рок од 24 часа од приемот на вашето купување
2.
Други Политики :
1. Сите се врати ставки мора да биде во оригинална услови, вклучувајќи кутија и додатоци. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по примање на тоа, ние ќе се обидеме нашите најдобри напори за поддршка на вас.
Плаќање :
Во моментов, Aliexpress прифати Виза, Мастеркард, Western Union, QIWI и банкарски трансфер. Сите предмети ќе бидат испратени во рамките на обработка на време по добивате вашата исплата. DHL/UPS/Federal Express обично трае околу 3-7 работни дена до дестинацијата. Купувачот се одговорни за било каква осигурување ,проблеми и оштетувања кои се предизвикани од превозот услуга за таквите несреќи, одложувања или други прашања. Ве молиме оставете ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по приемот на стоката, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. И ние ќе го прават истото.23"
Главен Материјал : Метал
Тежина : 84g /pc
Пакет : 1 PC
Превозот :
1. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Покрај купувачот треба да бидат одговорни за било каква такса и/или должност обвинет од страна на својата земја. Ако исплатата не е достапна, вашата цел ќе биде автоматски затворена. Хонгконг Пост Воздух Mail и Хонгконг Пост Воздух Парцела трае 7 до 30 дена да брод на светот.

Други карактеристики

сертификација:
CCC
Тип:
Опрема Мотор
Ефикасност:
ОДНОСНО 1
Брзина(ВРТЕЖИ во минута):
5rpm
Напон(V):
24v DC
Број На Модел На:
JS50
Употреба:
Домашен Уред
Изградба:
Други

Најдобри понуди