Топла Продажба на Нови Мажите Гаќи Машка долна облека за Мажи Боксер долна облека Боксер Шорцеви Секси долна облека Ondergoed Мажи Големи Димензии Underpant Масти

Топла Продажба на Нови Мажите Гаќи Машка долна облека за Мажи Боксер долна облека Боксер Шорцеви Секси долна

DEN 1431.00
DEN 1745.28
 

Тековен
Количина на стоки


Начин На Плаќање : 1.Ние прифаќаме alipay тука. 2.Сите големи кредитна картичка се прифатени преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. (Master Card, Visa, Beleto ,Маестро, QIWI, Western union..) Пратката 1.Ние брод на светот, освен некои земји и APO/FPO, 2.Повеќето наредби обично брод во рок од 3 дневна по вашата исплата е листа. Понекогаш може да се 5-7days. 3.Кина Пост Воздух Mail потребни околу 10-30days. за да се дојде ,но, Русија и Бразил потреба за 40days. 4. Кога ќе изберете локација за подигнување на кои ние ќе ви ја испратиме стоката со DHL или посебни воздушна линија или други брза испорака, се потребни околу 3-7days за пристигнување по налози за испорака надвор. Враќање&Наплата 1.Кога ќе добиете предмети, ве молиме проверете го тоа внимателно. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас директно пред отворите спор. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас. 2. Ние им овозможи размена на друга верзија ако сте незадоволни со производот, меѓутоа мора да се има freightage на враќање и замена . купувачот треба да се врати предметот на нашиот магацин во рок од 7 дена по приемот. 3.Ако се добие погрешен ред, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви ги даде на наплата или да го препрати вас. За Повратни Информации 1.Позитивни повратни информации(5 ѕвезди) е многу важен за нас, ние во голема мера ќе го ценат, ако ни даде пет-ѕвезда повратни информации и остави позитивни коментари на вашето искуство со нас! 2.Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ви благодариме.

Други карактеристики

Големина:
7XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Боксер Шорцеви
Материјал:
Бамбус Влакна,Spandex
Бренд Име:
Awodofaa
Број На Модел На:
7XL
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри понуди