Супер квалитет најдобри продажба 100mm doner kebab slicer видов ножеви со остри заби заби нож за doner нож

Супер квалитет најдобри продажба 100mm doner kebab slicer видов ножеви со остри заби заби нож за doner нож

DEN 1715.00
DEN 1824.00
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификации :
Дијаметар : 100mm
Материјал : Висока јачина од легиран челик
Функција : со остри заби (Видов ножеви)
Количина/пакет : 2 парчиња
Answer : ___________________________ Note : ова заби нож се погодни само за под slicer :

Други карактеристики

Тип:
Алатки
Алатка Тип:
Ножеви
По завршувањето:
Не Обложена
Функција:
Лесно Се Чистат,Не-Стап,Заварени,Отпорност На Топлина
Комплет Број:
2
Бренд Име:
KINGRAY
Број На Модел На:
Serrated сечилото
Дијаметар:
100mm
Материјал:
Висока јачина од легиран челик
Функција:
со Заби

Најдобри понуди