2 Бои На Кожа Накит Чување На Кутии Козметички Торба Обетки/Прстен/Часовници/Нараквици/Додатоци Кутија Присутни На Плоштадот Подарок Кутија Случај

2 Бои На Кожа Накит Чување На Кутии Козметички Торба Обетки/Прстен/Часовници/Нараквици/Додатоци Кутија Присутни

DEN 619.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Време На Испорака :
1.
Banktransfer
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени
во рок од 3 дена. Мора да се
кажи ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфични
причината за враќање, и вашиот po#. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е сноси купувачот. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Ако овој објект е во вашиот поседување повеќе од
7days, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН
ГАРАНЦИЈА. ИЛИ, можеби
да изберат да имаат замена. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние само брод да се потврди цел адреси. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.

Други карактеристики

Големина:
9x11x5.5cm
Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
кожа
Накит Пакување & Display Type:
Сметководствена Случаи
Производ Карактеристики:
Преносни
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Должина:
11cm
Број На Модел На:
1016
Објектот Висина:
5.5cm
Објектот Тежина:
150g
Големина:
9x11x5.5cm
боја:
2 бои

Најдобри понуди