100pcs/многу Директни Производителот Organza drawstring кеси за свадба подарок/дигитални производи/toiletry кеситорбичка прилагодите трговија на големо

100pcs/многу Директни Производителот Organza drawstring кеси за свадба подарок/дигитални производи/toiletry

DEN 767.04
 

Тековен
Количина на стоки


Топло прашува :
Бидејќи на различни големини, цена, исто така, малку се разликува. Цената не вклучува печатење вашето ЛОГО.
Ако вашата цел е голема, цената ќе биде се повеќе од поволни. Ве молиме потврдете го со нас големината и цената пред цел. Ви благодариме за посетата на мојот продавница! Сакате да имате добар шопинг искуство!
Нашата компанија е професионална производител на крпа кеси производи, со силен развој на производот и производството способности, и да го наместите дизајн, производство и продажба. Професионална продукција на сомот, лен, платно, памук, не-плетени ткаенини, кожа пакување на производите.Производи се широко се користат во мобилните телефони, мобилни напојување на мобилни хард диск, MP3, MP4, камера и други електроника/комуникација/дигитални производи и вино пакување, накит пакување, подарок пакување и други индустрии.
Ние може да зависност од вашите барања, прилагодени за вас, за вашата различни видови, сите големини, сите облици, на сите бои на производи
> > нашата предност :
Производ предност - професионален дизајн, производство, за да се обезбедат различни стилови, за вас на различни форми, различни големини и бои на производи, ги задоволат различните потреби вас
П uality предност - Сите производи од страна на професионални и квалитетни инспекциски персонал инспекција, за да се обезбеди квалитетот на производот
Цена предности - да се обезбеди висок квалитет и евтини производи за вас

Други карактеристики

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Материјал:
Ткаенини
Накит Пакување & Display Type:
Пошта
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
0cm
Објектот Тежина:
6g
Објектот Ширина:
7cm
Производ Карактеристики:
Drawstring Торба
Објектот Висина:
9cm
Број На Модел На:
20169243
Големина:
7*9cm,според вашите барања
боја:
Многу бои за да изберете
е cusotmized :
Yes

Најдобри понуди