Niucky 4 дупки white / Black згусне тенок раб смола за шиење копчето за облека Основните лабава шиење копчето материјали R0201-045wb

Niucky 4 дупки white / Black згусне тенок раб смола за шиење копчето за облека Основните лабава шиење копчето

DEN 208.00
DEN 228.48
 

Тековен
Количина на стоки

Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.
>$120, надградба на превозот начин од Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс за вас, која е времето за испорака е од 5 до 20 дена.2 mm Конверзија :
1 инч = 25.635 mm Предмет Бр. Превозот :
>$5, превозот од Регистрирани Воздухопловната, генерално на времето за испорака е 25-60 дена.
Име : 4 дупки Смола грб копчиња Материјал : Смола Висок квалитет на Боја : Бела / Црна Количина : 60pcs/кеса Димензии :
20mm, 32 L, 25/32"
Дебелина : 3. Тоа може да потрае подолго, поради доцнење во сопствени грешки, празници, временските или други причини. Производ слики биле однесени во вид, за екранот, светлина, од еколошки причини, можеби мало отстапување, ве молиме во вид преовладува. Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Ако тоа е скршен или оштетен, ве молиме да евидентира со превозникот, и да ги преземат фото да ни ги испратите. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот.
Известување
1. Забелешка : Се изменуваат или голема количина, ве молиме контактирајте со нас. Како може да track my парцела?
Можете да ги пратите на вашиот парцела во цел на информации директно. Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас!
. : R0201-045 Употреба : Висок квалитет подебели копчиња, основниот модел, Одговараат за мажи / жени палто , јакна, џемпер, или други занает декорација.0393 инчен
1inch=40 L или 1 L =0. Што да правам кога пратката не е донесено по долго време, или купување на заштита времето истекува?
Ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да се прошири тоа, и вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Експрес Испорака, како што се ЕМС / DHL / Федекс може да биде следење. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.4 mm или 1mm = 0.
Регистрирани Воздух Mail, како што се Кина Пост Регистрирани Воздух Mail, Aliexpress Стандард Превозот, E-пакет се достапни да биде следење. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не се достапни да биде следење по напуштање на пост склад. Ве молиме бидете сигурни дека сте го завршиле и се пополнети сите детали како што контакт име, адреса, поштенски код и телефонски број пред да плаќање.

Други карактеристики

боја:
Бела, Црна
Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
4-Дупки Копчето
Функција:
Мие,Хемиско Чистење
Техника:
Боење
Број На Модел На:
R0201-045
Стил:
Flatback
Материјал:
Смола
Бренд Име:
Niucky
Обликот:
Круг
Декорација:
Mesh

Најдобри понуди