Повик Возбудува Фустан Година Исклучување На Рамо Летни Фустани Жените Елегантен Партија Фустани Коса Црта Вратот Секси Мини Фустан Завој Vestido

Повик Возбудува Фустан Година Исклучување На Рамо Летни Фустани Жените Елегантен Партија Фустани Коса

DEN 459.00
DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


Повик Возбудува Фустан 2016 Година Исклучување На Рамо Летни Фустани Жените Домот Завој Партија Фустани Коса Црта Вратот Секси Мини Фустан Vestido
1. 100% Сосема Нов
2. Бои за избор : Црвено/Бело/Black/Светло зелена/Розова
3 материјал на платно ви дава пријатно чувство.
4. Големина : Три големина. Ве молиме овозможи 1-3cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи) Plz се Следи Големината на Табелата за Да Изберете Големина Големина Биста(cm) Половината(cm) на Колкот(cm) Должина(cm) M 82-90 64-70 84-92 65 L 86-94 70-76 88-96 67 XL 90-98 76-82 92-100 69 Навестување за изборот на соодветна големина : Користете слична облека да се споредат со големина.
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики, ви благодариме за вашето разбирање.
1 x Жените Секс надвор рамо фустан
(Овој објект без мало пакет)
Стави вашите убаво фото кога ќе ја напуштат повратни информации,и да се сподели со вашите Facebook,VK,Instrogram..
Тогаш ќе се добие најниска цена за вашата следна цел, со бесплатен дар!!!! Можеби ѓердан,
или едно парче памук вест,или една кутија на лажни трепки,или големо изненадување!!!!!!!!!!
Покаже youself сега!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
* Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
* Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ако не сте задоволни со објектот по прими. Ве молиме да договор со нас.
* Сите пораки ќе бидат одговор во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме повторно испратени на вашата e-mail трпеливо и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
* Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.
Ако имате било какви прашања,можете да ги оставите пораките во вашата нарачка директно,во рок од 24 часа ние ќе ви одговори.
Или можете да контактирате со мене,јас ќе ви одговори што наскоро!!!

Други карактеристики

Големина:
M, L, XL
Пол:
Жените
Материјал:
Lanon,Полиестер
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Slash вратот
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Бренд Име:
jyconline
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
vestidos
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Лето
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Возбудува
Половината:
Природни
жените се облекуваат:
Исклучување На Рамо Возбудува Фустан
боја:
Црвена,Бела Облека,Црна,Светло Зелена,Розова
Големина:
M,L,XL
Фустани За Жени:
Лето Стил,2016 Нов Стил На Летна Облека
vestidos:
Женска Секси Фустани Партија Ноќен Клуб Фустан
Се облекуваат:
Slash Вратот Мини Фустан,Фустан Strapless
Повод:
Венчаница/Партија Се Облекуваат/Клуб Фустан
Vestido де феста:
Домот За Статистика Фустан
Фустани:
Секси Bodycon Фустан 2016 Година
облека:
Bodycon Завој Возбудува Фустан

Најдобри понуди