LED Празнење на Батеријата Индикатор за Електричен Скутер Голф Kart ,РЛ-BI001 12/24V Бесплатен Превозот!

LED Празнење на Батеријата Индикатор за Електричен Скутер Голф Kart ,РЛ-BI001 12/24V Бесплатен Превозот!

DEN 1260.00
DEN 1636.80
 

Тековен
Количина на стоки

Даноци и наплати не се вклучени во точка цена или превозот надомест.Како што знаеме сите, без полнење на батеријата ниво нема да нагоре или целосна. Answer : ___________________________ Note : Ние се надеваме дека тоа ќе пристигне на време, но бидејќи ова е меѓународен испорака, превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локално време, царинската/давачки, поштарина, се надевам дека ќе разбирање.
Оваа батеријата индикатор има одложување време за да се избегне погрешна екранот за нивото на батеријата.
За Плаќање
1. Можете да го купите директно со кликнување на платформа. Нашата цел е задоволството на клиентите. Таа има патент во Кина. Тоа може да работи на повеќето оловни акумулатор.Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации. Ние го прифатат плаќање преку Alipay.
Оваа батеријата индикатор со час метар може да се идентификуваат на новата батерија интелигентно.
Батеријата Индикатор одговара за оловни складирање на батеријата, може да работи за 12/24 V или 36 V или 48 V или 72 V батеријата.
Батеријата Индикатор Систем, Вклучувајќи : Одложување Екран Функција,исклучете Мемориска Функција,Отворено Коло го Ресетирате Функцијата,итн. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. Од друга страна,вашата повратна информација може да се користи како шопинг-референци кон други купувачи
. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
За Повратни Информации
1. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Во светот Превозот(Освен некои земји). Ако сте трговец, можете да ни испратите порака или контактирајте со нашиот Сервисен Центар, добра цена и нови производи предлози ќе бидат дадени.
Уникатен Дизајн, Вклучувајќи : лесно SNAP-IN инсталација,податоците што се зачувани автоматски по diaconnecting со батерија,итн.
За Превозот
1. или, можете да изберете да имате замена. & Јавен празник исклучени. Ако не можете да се исходот веднаш по завршувањето на аукцијата завршува, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќање.

Други карактеристики

Бренд Име:
runleader
Име На Модел:
РЛ-BI001
Објектот Должина:
5.3cm
Материјал Тип:
ABS
Објектот Ширина:
3.1cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
55g
Објектот Висина:
2.7cm
Специјални Функции:
час метар/батеријата индикатор

Најдобри понуди