6xNew метал полнење телефон безбедност стојат iphone аларм носителот анти-кражба на екранот на уредот за andriod Apple продавница

6xNew метал полнење телефон безбедност стојат iphone аларм носителот анти-кражба на екранот на уредот за andriod

DEN 9866.00
DEN 11472.00
 

Тековен
Количина на стоки

6x Телефон за безбедност на екранот стојат
2. 1x Безжичниот далечински управувач
5.7 V литиум батерија
· >100d B аларм волумен
· Поддршка на далечинскиот лозинка
· ABS & Метално тело
· Поддршка на телефонот полетување функција
· Универзална екранот, За различни бренд телефон
· Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, намалување на лажни алармот
Алармантно кога : ·Unpluging или cuting телефон полнење кабел ·Отстранување на телефонот од сензорот ·Unpluging или намали смисла кабел ·Отстранување или љубопитните објект од дното
Пакување листа
6x New метал полнење телефон безбедност стојат iphone аларм носителот анти-кражба на екранот на уредот за andriod Apple продавница
1. 6x (Адаптер+ кабел за домаќин)
*Ве молиме оставете порака која adpater дали треба(ЕУ,САД,велика БРИТАНИЈА,АУ стандард достапен) инаку ние со нашата селекција .
Функција
· Dual сензори за безбедност
· Поддршка на уредот полнење & алармот
· Вградени 3. 6x Телефонски кабел за полнење
* Ве молиме оставете порака која кабел дали треба(Apple,Andriod,Тип C кабелот е достапен) инаку ние ќе се испрати како по ваш избор . 1 сет 3 M налепница
· Dual сензори за безбедност
· Поддршка на уредот полнење & алармот
· Вградени 3.7 V литиум батерија
· >100d B аларм волумен
· Поддршка на далечинскиот лозинка
· ABS & Метално тело
· Поддршка на телефонот полетување функција
· Универзална екранот, За различни бренд телефон
· Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, намалување на лажни алармот
Алармантно кога : ·Unpluging или cuting телефон полнење кабел ·Отстранување на телефонот од сензорот ·Unpluging или намали смисла кабел ·Отстранување или љубопитните објект од дното
· Dual сензори за безбедност
· Поддршка на уредот полнење & алармот
· Вградени 3.7 V литиум батерија
· >100d B аларм волумен
· Поддршка на далечинскиот лозинка
· ABS & Метално тело
· Поддршка на телефонот полетување функција
· Универзална екранот, За различни бренд телефон
· Сигурен механички дизајн,Заштитени полнење кабел конектори, намалување на лажни алармот
Алармантно кога : ·Unpluging или cuting телефон полнење кабел ·Отстранување на телефонот од сензорот ·Unpluging или намали смисла кабел ·Отстранување или љубопитните објект од дното
.

Други карактеристики

боја:
Тип C кабел, Andriod кабел, Apple кабел
Бренд Име:
HeyShow
Екранот:
No
Видео Интерфејс:
No
Големина:
70x64x115mm
Број На Модел На:
PSD006
Комплет За Конфигурација:
Вратата/Прозорец Сензор
Излез Број:
1
Наоружува Тип:
FR Далечински-контролор
Зона Број:
1
Алармот Тип:
Алармот
Лозинката Тастатура:
Yes
Комуникациски Интерфејс:
Безжичната
моќност:
Адаптер
Производот:
Нов метал полнење телефон безбедност стојат iphone аларм носителот анти-кражба
Материјал:
Алуминиум+ABS
Телефон за безбедност стојат ВЕТЕР:
400g
боја:
Сребро.
Употреба:
Безбедност аларм екранот на телефонот
Функција:
Алармот+Наплаќа+Безжични контрола
iphone аларм носителот DB:
105dB
логото:
Може да се прилагоди во голема количина
Пазарот:
Анти-кражба на екранот уредот во Светот

Најдобри понуди